O nás

Vážení zákazníci,

naše firma se specializuje na lakování všech druhů vozidel, včetně karosářských oprav, již od roku 1994. Kromě standardních oprav se zabýváme lakováním veteránů, lodí, nábytku a v posledních několika letech i ostatních interiérových a exteriérových doplňků.

Na začátku roku 2012 jsme vybudovali novou provozovnu na ulici Vídeňská 122, v Brně, v areálu ATS Telcom.

Lakovna je vybavena nejmodernější technologií, založené na použití vodou ředitelných barev renomované značky DuPont, které jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují nejpřísnější imisní limity a zároveň i požadavek na nejvyšší kvalitu lakovaných výrobků.

Rovněž se zabýváme lakováním nábytku – zejména kuchyňské linky, koupelnový nábytek či obkladové panely z MDF pro soukromé stolaře, v loňském roce jsme začali spolupracovat s firmou Empate, a.s., která vyrábí na zakázku schodiště a další interiérové a exteriérové vybavení.

V současnosti, kdy firma investovala do nejnovějších technologií, získala větší prostory a rozšířila počet zaměstnanců, se zvýšila výrobní kapacita lakovny a tak nabízíme své služby dalším klientům z řad autoservisů, autoklempířů, zámečníků a jednotlivcům, jakož i výrobcům nábytku, případně dalším výrobcům a opravářům, kteří by chtěli využít naší nabídky.

TECHNOLOGIE:

Využíváme výhradně materiály od renomovaných dodavatelů DuPont, Standox, 3M, Norton. Naši pracovníci prodělávají u těchto dodavatelů pravidelná certifikovaná školení.

NÁŘADÍ:

Festool, 3M, Rupes a SATA.

Samotné lakování se provádí ve špičkovém lakovacím boxu Saico o rozměrech 7,2 x 3,8 x 3,2 m.

CENY:

Ceny lakovaných dílů jsou individuální, záleží na intenzitě poškození a následné opravy, případně výměny těchto dílů. Orientačně vycházíme z ceny okolo 2 500,- Kč/díl (blatník, dveře atd.) podle velikosti, při menším poškození a větším objemu práce účtujeme cenu nižší. Snažíme se zákazníkovi maximálně vyjít vstříc a to jak s cenou, tak i s kvalitou opravy.

Cena lakování nábytku z MDF materiálu od 1 500,- Kč/m2.

 

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.