O nás

Vážení zákazníci,

naše firma se specializuje na lakování všech druhů vozidel, včetně karosářských oprav, již od roku 1994. Kromě standardních oprav se zabýváme lakováním veteránů, lodí, nábytku a v posledních několika letech i ostatních interiérových a exteriérových doplňků.

Na začátku roku 2012 jsme vybudovali novou provozovnu na ulici Vídeňská 122, v Brně, v areálu ATS Telcom.

Lakovna je vybavena nejmodernější technologií, založené na použití vodou ředitelných barev renomované značky DuPont, které jsou šetrné k životnímu prostředí a splňují nejpřísnější imisní limity a zároveň i požadavek na nejvyšší kvalitu lakovaných výrobků.

Já, jako majitel, mám za sebou 25-ti letou praxi v oboru autoopravárenství a to zejména v lakování automobilů a zkušení a pravidelně proškolovaní zaměstnanci, v průměru 10 – 15 let.

V posledních osmi letech spolupracujeme zejména s firmou Autospektrum ACC, s.r.o., Hviezdoslavova 3, autorizovaným prodejcem vozů Škoda v Brně Slatině, v loňském roce jsme zahájili spolupráci s autoservisem Euromobil, s.r.o., Ukrajinská 1, Brno Bohunice, letos jsme začali lakovat pro firmu Power service s.r.o., Vídeňská 120, Brno Přízřenice, autoservisem a prodejcem vozů Toyota, a v neposlední řadě jsme zahájili lakování pro nově otevřený autoservis Seat, firmu Carnova s.r.o., na ulici Hněvkovského 81, Brno Komárov (v areálu bývalého servisu Mitshubishi), dále firmu Vonka racing, s.r.o. se sídlem Husova 544 Modřice, dále pak lakujeme vozidla pro řadu soukromých autoopravářů a autoklempířů.

Rovněž se zabýváme lakováním nábytku – zejména kuchyňské linky, koupelnový nábytek či obkladové panely z MDF pro soukromé stolaře, v loňském roce jsme začali spolupracovat s firmou Empate, a.s., která vyrábí na zakázku schodiště a další interiérové a exteriérové vybavení.

V současnosti, kdy firma investovala do nejnovějších technologií, získala větší prostory a rozšířila počet zaměstnanců, se zvýšila výrobní kapacita lakovny a tak nabízíme své služby dalším klientům z řad autoservisů, autoklempířů, zámečníků a jednotlivcům, jakož i výrobcům nábytku, případně dalším výrobcům a opravářům, kteří by chtěli využít naší nabídky.

TECHNOLOGIE:

Využíváme výhradně materiály od renomovaných dodavatelů DuPont, Standox, 3M, Norton. Naši pracovníci prodělávají u těchto dodavatelů pravidelná certifikovaná školení.

NÁŘADÍ:

Festool, 3M, Rupes a SATA.

Samotné lakování se provádí ve špičkovém lakovacím boxu Saico o rozměrech 7,2 x 3,8 x 3,2 m.

CENY:

Ceny lakovaných dílů jsou individuální, záleží na intenzitě poškození a následné opravy, případně výměny těchto dílů. Orientačně vycházíme z ceny okolo 2 200,- Kč/díl (blatník, dveře atd.) podle velikosti, při menším poškození a větším objemu práce účtujeme cenu nižší. Snažíme se zákazníkovi maximálně vyjít vstříc a to jak s cenou, tak i s kvalitou opravy.

Cena lakování nábytku z MDF materiálu od 1 500,- Kč/m2.

 

Partnerům poskytujeme slevy.

Na spolupráci se těší Roman Ziegler

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.